Uw adres voor een nieuwe computer, gebruikte computers en reparatie en onderhoud van computersystemen in Balk Friesland.
Edimax ES-3305P Unmanaged Fast Ethernet desktop switch [5x 1
€ 8,22
LevelOne FEU-0512 5-Port Fast Ethernet Switch (5x RJ45, 10/1
€ 9,62
Edimax ES-3308P unmanaged fast ethernet desktop switch [8-po
€ 9,73
LevelOne FEU-0812 8-Port Fast Ethernet Switch [8x RJ45, 10/1
€ 12,02
LevelOne GEU-0522 5-Port Gigabit Switch [6x RJ45, 10/100/100
€ 16,84
LevelOne FSW-0508TX Fast Ethernet Mini Switch [5 Port RJ45,
€ 16,84
Transcend TS-HUB2K [USB3.0 4-Port Hub]
€ 17,56
Edimax ES-5500G V3 Gigabit Ethernet desktop switch [5-port 1
€ 18,70
Levelone GEU-0523 5-Port Gigabit Switch
€ 19,24
LevelOne FSW-0808TX Fast Ethernet Mini Network Switch [8 Por
€ 20,46
Edimax EU-4308 USB-C to 3-port USB3.0 Gigabit Ethernet hub [
€ 22,26
LevelOne FVT-1101 RJ45 to SC Fast Ethernet Media Converter [
€ 24,06
LevelOne POI-2002 10/100Mbps PoE Injector [2x RJ-45 POE , 10
€ 24,06
LevelOne GSW-0507 Gigabit Ethernet Switch [5x 10/100/1000Mbp
€ 24,06
Edimax ES-5800G V3 Gigabit Ethernet desktop switch [8-port,
€ 26,63
Edimax MG-1000AMA V2 sfp module 1000base-sx multi-mode 850nm
€ 26,93
Transcend TS-HUB3K External HUB [USB3.0 4-Por support USB c
€ 27,15
Edimax GP-101ST Gigabit POE+ Splitter [1x RJ45 10/100/1000Mb
€ 27,68
Equip 333309 7-Outlet German Power Distribution Unit w/ Surg
€ 27,75
Edimax MG-1000AS1 V2 1000base-lx SFP Module [LC Single-mode,
€ 28,43
LevelOne FVT-1102 RJ45 to SC Fast Ethernet Media Converter [
€ 28,87
Levelone GEU-0822 Unmanaged Gigabit Ethernet Switch [8-Port
€ 31,28
LevelOne GSW-0807 Gigabit Ethernet Switch [8x 10/100/1000Mbp
€ 31,28
Equip 135425 Cat.6 Patch Panel [24-Port, 19 inch, 1U, RJ-45
€ 33,37
Edimax GP-101IT IEEE 802.3at Gigabit POE+ Injector [2x RJ45,
€ 34,41
LevelOne SFP-1101 MMF SFP Transceiver [155M LC Multi-Mode,
€ 36,10
LevelOne POI-3002 Fast Ethernet Network Injector [2x FE PoE-
€ 36,10
LevelOne POI-3004 Gigabit PoE Network Injector [2x RJ45 10/1
€ 36,10
LevelOne FVT-1103 RJ45 to SC Fast Ethernet Media Converter [
€ 36,10
Edimax ES-1016 16-Port Fast ethernet switch [16x 10/100Mbps
€ 43,39
Levelone SFP-2100 125M MMF SFP Transceiver [Fiber-Optic, Mul
€ 46,94
Edimax ES-5104PH V2 5-Port Fast ethernet switch [4x POE, CCT
€ 47,88
LevelOne FVT-2201 Fast Ethernet Media Converter [10/100BASE-
€ 48,15
LevelOne FVT-2002 RJ45 to ST Fast Ethernet media converter [
€ 48,15
LevelOne FVT-2001 RJ45 to ST Fast Ethernet media converter [
€ 48,15
LevelOne SFP-1311 155M SMF SFP Transceiver, 20km, 1310nm
€ 48,15
Levelone SFP-2200 125M MMF SFP Transceiver [Fiber-Optic, Mul
€ 48,15
Levelone SFP-4200 1.25G MMF SFP Transceiver [Fiber-Optic, Mu
€ 48,15
Edimax ES-1024 24-Port Fast Unmanaged Ethernet Switch [24x 1
€ 52,36
Edimax GP-101ET Gigabit POE+ Extender [2x RJ45, 10/100/1000M
€ 55,35
LevelOne FEP-0531 5-Port Fast Ethernet PoE Switch [802.3at/a
€ 56,56
LevelOne SFP-3841 1.25G Copper Transceiver, [RJ-45, SFP Copp
€ 56,58
LevelOne GVT-2000 RJ45 to SFP Gigabit Media Converter [10/10
€ 58,97
LevelOne POI-3000 10/100/1000Mbps High Power PoE Injector [2
€ 60,18
LevelOne FSW-2450 Unmanaged Fast Ethernet Switch [24-port 10
€ 60,18
LevelOne FEU-0511 4 Port Unmanaged Fibre/ Fast Ethernet Swit
€ 62,59
Levelone SFP-2230 125M SMF SFP Transceiver [Fiber-Optic, Sin
€ 63,79
Levelone SFP-4210 1.25G SMF SFP Transceiver [Fiber-Optic, Si
€ 67,40
LevelOne FVT-1104 RJ45 to SC Fast Ethernet Media Converter [
€ 67,40
Edimax ES-1008PH V2 Long range 8-port Fast-Ethernet Switch [
€ 68,18
LevelOne FVT-2401 Fast Ethernet Media Converter [10/100BASE-
€ 72,22
LevelOne SFP-9231 1.25G SMF BIDI SFP Transceiver [Fiber-Opti
€ 72,22
Levelone SFP-2300 125M SMF SFP Transceiver [Fiber-Optic, Sin
€ 72,22
LevelOne FEP-0311W24 3-Port Fast Ethernet PoE Switch [2x FE
€ 72,22
LevelOne FEP-0812 Unmanaged Fast Ethernet POE switch [4x 10/
€ 84,26
Levelone FEP-0511 Fast Ethernet PoE Network Switch [5-Port 1
€ 84,26
Levelone FEP-0311W65 3-Port Fast Ethernet PoE Switch [2x PoE
€ 84,26
Levelone GEP-0523 5-Port Gigabit PoE Switch [IEEE 802.3af/at
€ 84,26
Edimax GS-1016 16-Port Gigabit ethernet switch [16x RJ45 10/
€ 88,28
Edimax GS-1008PH V2 Long range 8-port gigabit switch [8x 10/
€ 89,78
Levelone SFP-2260 125M SMF SFP Transceiver [Fiber-Optic, Sin
€ 92,69
LevelOne POI-4000-Z 10/100Mbps High Power PoE Injector (40W)
€ 93,88
LevelOne AVE-9201 1-port Cat.5 Audio/Video Broadcaster (cabl
€ 96,29
LevelOne GVT-2001 Gigabit Media Converter [10/100/1000BASE-T
€ 96,29
Levelone POR-0101 Fast Ethernet PoE Network Repeater [2x 802
€ 96,29
Levelone FEP-0311W90 3-Port Fast Ethernet PoE Switch [2x PoE
€ 96,29
LevelOne FEP-0931 9-Port Fast Ethernet PoE Switch [8x RJ45,
€ 96,29
LevelOne GSW-1657 Gigabit Ethernet unmanaged switch [16-port
€ 96,29
Edimax GS-1026 V2 24-Port Gigabit Ethernet switch [19 inch,
€ 103,24
Edimax ES-1008P V2 8-Port long range Fast-Ethernet POE+ Swit
€ 104,36
Levelone GEP-0522 Gigabit PoE Network Switch [5-Port GE 802.
€ 108,33
Levelone SFP-4310 1.25G SMF BIDI SFP Transceiver [Fiber-Opti
€ 108,33
LevelOne FSW-0503 Fast-Ethernet POE Switch [4x 10/100Mbps PO
€ 109,54
Edimax GS-3008P long range 8-port gigabit web managed switch
€ 113,71
LevelOne FVT-5301 10/100TX to 100FX SC Converter module [100
€ 115,58
Neovo HIPTA [Black]
€ 120,36
Neovo HIPRA [Black]
€ 120,36
LevelOne SFP-3611 Gigabit Network transceiver [1x Single-mod
€ 120,38
Levelone FSW-0513Z High-power.PSE chassis [8-Bay, 4x 802.3af
€ 120,38
Levelone SFP-4330 1.25G SMF BIDI SFP Transceiver [Fiber-Opti
€ 120,38
LevelOne FEP-0511W90 5-Port Fast Ethernet PoE Switch [4x FE
€ 120,38
Levelone GEP-0823 8-Port Gigabit PoE Switch, 802.3at/af PoE,
€ 120,38
LevelOne GEP-0520 5 Port PoE Switch
€ 132,42
LevelOne GEL-1051 10-Port Web Smart Gigabit Switch [2 x Giga
€ 132,42
LevelOne HVE-9011R HDMI over Cat.5 Receiver [3840 x 2160 pix
€ 132,42
LevelOne HVE-9011T HDMI over Cat.5 Transmitter [3840 x 2160
€ 132,42
LevelOne GSW-2457 Unmanaged Gigabit Ethernet Switch [24-port
€ 132,42
LevelOne FEP-0511W120 Port Fast Ethernet PoE Switch [4x FE P
€ 132,42
LevelOne FEP-0812W90 8-Port Fast Ethernet PoE Switch [4x FE
€ 132,42
LevelOne FVT-1105 RJ45 to SC Fast Ethernet Media Converter [
€ 132,42
Edimax GS-1008P V2 8-Port Gigabit poe+ switch [8x 10/100/100
€ 142,14
LevelOne HVE-9001 HDSpider HDMI over Cat.5 A/V Transmitter [
€ 144,45
Levelone POR-0103 PoE Fast Ethernet Network Repeater [2x 10/
€ 144,45
Levelone SFP-4320 1.25G SMF BIDI SFP Transceiver [Fiber-Opti
€ 144,45
LevelOne FEP-0800W65 8-Port Fast Ethernet PoE Switch [8x FE
€ 144,45
LevelOne FSW-0503W90 5-Port Fast Ethernet PoE Switch [4x FE
€ 144,45
Levelone GVT-2012 RJ45 to SFP Gigabit Media Converter [PoE,
€ 144,45
LevelOne SFP-6601 10Gbps Copper SFP+ Transceiver [RJ45 2.5/5
€ 150,46
LevelOne FEP-0800 Fast Ethernet Networking Switch ]8x FE PoE
€ 156,49
LevelOne IEC-4000 Industrial Fast Ethernet Mini Media Conver
€ 156,49
Levelone GEP-0812 Gigabit Ethernet PoE Switch [8-Port GE, 4x
€ 156,49
LevelOne FEP-0812W120 8-Port Fast Ethernet PoE Switch [4x FE
€ 156,49
Edimax GS-5208PLG 8-port Gigabit POE+ Web smart switch [8x G
€ 164,59
Levelone SFP-2280 125M SMF SFP Transceiver [Fiber-Optic, Sin
€ 168,52
Edimax Office +1 2 x 2 ac1300wave 2dual-band ceiling-mount p
€ 179,55
Edimax GS-5424G long range 24-port gigabit web smart switch
€ 179,55
LevelOne FSW-0513 4 FE High Power PoE switch [1x FE 1Gbps, 4
€ 180,56
LevelOne CVH-2000 14-Slot Media Converter Chassis [14-Bay, L
€ 180,56
Levelone GEL-1061 Managed L2 Gigabit Ethernet Switch [10-Por
€ 180,56
Levelone SFP-4340 1.25G SMF BIDI SFP Transceiver [Fiber-Opti
€ 180,56
LevelOne HVE-9111VR VGA with Audio over Cat 5 Receiver [2048
€ 180,56
LevelOne FEP-0800W120 8-Port Fast Ethernet PoE Switch [8x FE
€ 180,56
LevelOne FEP-0811 Fast Ethernet Unmanaged PoE Switch [8x RJ-
€ 192,61
LevelOne GSW-5150 SFP/ Fast Ethernet Switch [48-port FE, 2x
€ 192,61
LevelOne VDS-0130 Ethernet over VDSL2 Converter [RJ11, 100Ba
€ 192,61
LevelOne IEC-4001 Industrial Fast Ethernet Mini Media Conver
€ 192,61
Levelone SFP-4240 1.25G SMF SFP Transceiver [Fiber-Optic, Si
€ 192,61
Equip HVE-9211R HDMI over Cat.5 AV Receiver [RJ-45 HDBaseT,
€ 192,61
LevelOne HVE-9111VT VGA with Audio over Cat.5 Transmitter [2
€ 192,61
LevelOne GEP-0812W90 8-Port Gigabit PoE Switch [4x GE + 4x G
€ 192,61
LevelOne GEP-0820 8-Unmanaged Gigabit PoE Switch [9-Port 10/
€ 204,65
LevelOne GEP-0521 Gigabit Ethernet PoE Switch[ 4x 10/100/100
€ 204,65
LevelOne VDS-0111 Ethernet over VDSL2 Receiver/ Converter [R
€ 204,65
LevelOne POR-0200 Fast Ethernet Network Repeater [2x FE, PoE
€ 204,65
LevelOne GES-2451 Smart Web Gigabit Networking Switch [26-po
€ 204,65
LevelOne IEC-4301 Industrial Fast Ethernet Mini Media Conver
€ 204,65
Equip HVE-9211PR HDMI over Cat.5 AV Receiver HDBaseT, 802.3
€ 204,65
LevelOne GEP-1022W65 10-Port Gigabit PoE Switch [8x GE PoE O
€ 204,65
LevelOne AVE-9205 Cat5 Audio/Video Extender [VGA over Cat.5/
€ 204,65
LevelOne FVT-1106 RJ45 to SC Fast Ethernet Media Converter [
€ 204,65
LevelOne GEP-1022W90 10-Port Gigabit PoE Switch [8x GE PoE O
€ 216,68
LevelOne FEP-1600W90 16-Port Fast Ethernet PoE Switch [16x F
€ 216,68
LevelOne GEP-0820W90 8-Port Gigabit PoE Switch [8x GE PoE, 9
€ 216,68
LevelOne HVE-9002 HDSpider Cat.5 HDMI Sender with Local HDMI
€ 228,72
LevelOne IEC-4002 Industrial Fast Ethernet Mini Media Conver
€ 228,72
LevelOne KCM-0832 KVM Switch Module for KVM-8901US-v1, KVM-
€ 228,72
LevelOne GEP-1022W120 10-Port Gigabit PoE Switch [8x GE PoE
€ 228,72
LevelOne GEP-1023W65 10-Port Gigabit PoE Switch [8x GE PoE,
€ 228,72
LevelOne FEP-0811W250 8-Port Fast Ethernet PoE Switch [8x FE
€ 228,72
LevelOne FGP-1000W65 10-Port Fast Ethernet PoE Switch [8x FE
€ 228,72
LevelOne GEP-0812W120 8-Port Gigabit PoE Switch [4x GE, 4x G
€ 228,72
LevelOne HVE-9003 HDSpider HDMI over Cat.5 Cascadable A/V Tr
€ 240,76
LevelOne FGP-1000 Fast Ethernet PoE Switch [10-port, 8 FE P
€ 240,76
Levelone SFP-2310 125M SMF SFP Transceiver [Fiber-Optic, Sin
€ 240,76
LevelOne GEP-1051 Managed L2/L3/L4 Gigabit Ethernet PoE Swit
€ 240,76
LevelOne GEP-1023W90 10-Port Gigabit PoE Switch, 8x GE PoE O
€ 240,76
LevelOne FGP-1000W90 10-Port Fast Ethernet PoE Switch [1x GE
€ 240,76
LevelOne GEP-0820W120 8-Port Gigabit PoE Switch [8x GE PoE,
€ 240,76
LevelOne ADE-8208 8-Port DVI Broadcaster with Audio
€ 252,79
LevelOne AVE-9304 4-Port Cat.5 VGA Transmitter
€ 252,79
LevelOne VDS-0110 Ethernet over VDSL2 Sender/ Converter [RJ1
€ 252,79
LevelOne POR-0202 Fast Ethernet Network Repeater [3x FE PoE-
€ 252,79
LevelOne FEP-1600 Fast Ethernet Networking Switch [16-port 1
€ 252,79
Levelone SFP-4270 1.25G SMF SFP Transceiver [Fiber-Optic, Si
€ 252,79
LevelOne IGP-0401 4-port Gigabit Ethernet Switch [1x SFP, 2x
€ 252,79
LevelOne GEP-1023W120 10-Port Gigabit PoE Switch [8x GE PoE
€ 252,79
LevelOne GEP-0821 Gigabit Ethernet PoE Switch [8-Port, 10/10
€ 276,88
LevelOne XFP-5901 XFP-5901 XFP Fibre-Optic Transceiver [10Gb
€ 276,88
LevelOne PFE-1001T Fast Ethernet Outdoor Network Transmitter
€ 276,88
Levelone FGU-5021 Fast Ethernet Switch [50-Port, 2x SFP/RJ45
€ 276,88
Levelone SFP-2320 125M SMF SFP Transceiver [Fiber-Optic, Sin
€ 276,88
LevelOne PFE-1001R Fast Ethernet PoE Network Extender/ Recei
€ 288,92
Levelone SFP-4350 1.25G SMF BIDI SFP Transceiver [Fiber-Opti
€ 288,92
LevelOne POR-1200 Outdoor PoE-Plus Network Repeater [3x 10/1
€ 300,95
LevelOne FEP-1601W120 16-Port Fast Ethernet PoE Switch [16x
€ 300,95
LevelOne GEP-1020 Gigabit Ethernet PoE Switch [8 GE PoE-Plus
€ 312,99
Levelone SFP-4360 1.25G SMF BIDI SFP Transceiver [Fiber-Opti
€ 312,99
LevelOne GEP-0822 8-Gigabit PoE Plus Switch [8-port 10/100/1
€ 325,03
LevelOne POR-1202 Outdoor PoE-Plus Network Repeater [3x 10/1
€ 325,03
LevelOne POR-0222 2-Port Gigabit PoE-Plus Network Repeater [
€ 325,03
Levelone GEP-1061 L2 Managed Gigabit PoE Switch [10-Port 802
€ 325,03
LevelOne FEP-1601W150 16-Port Fast Ethernet PoE Switch [16x
€ 325,03
Levelone SFP-4370 1.25G SMF BIDI SFP Transceiver [Fiber-Opti
€ 337,08
Edimax ES-5424P Long range 24-port FE PoE+ Web smart switch
€ 348,63
Levelone GEL-2861 L2 Managed Gigabit Network Switch [28-Port
€ 349,11
Levelone IES-0610 Industrial Gigabit Ethernet Switch [4x 802
€ 359,97
LevelOne HVE-6601R HDMI Video Wall over IP PoE Receiver
€ 361,15
LevelOne HVE-9004 HDSpider 4-Port Cat.5 HDMI Sender
€ 361,15
LevelOne AVE-9304A 4-Port Cat.5 VGA Repeater
€ 361,15
LevelOne FEP-1601 Fast Ethernet PoE Network Switch [16x FE,
€ 361,15
Levelone IES-0600 Industrial Gigabit Ethernet Switch - 4 TX
€ 361,15
Levelone SFP-4380 1.25G SMF BIDI SFP Transceiver [Fiber-Opti
€ 361,15
LevelOne HVE-6501T HDMI over IP PoE Transmitter
€ 373,19
LevelOne HVE-6601T HDMI Video Wall over IP PoE Transmitter
€ 373,19
LevelOne HVE-6501R HDMI over IP PoE Receiver
€ 373,19
LevelOne POR-1220 Outdoor Gigabit POE+ Repeater [2x GE 10, 1
€ 373,19
LevelOne PFE-1101T Fast Ethernet Network Transmitter/ Extend
€ 373,19
LevelOne KCM-1632 KVM Switch Module for 8901US, KVM-8901DE,
€ 373,19
Equip HVE-9111R HDMI over Cat.5 UHD AV Receiver [1x RJ-45, H
€ 373,19
LevelOne HVE-9014T HDMI over Cat.5 Transmitter [3840 x 2160
€ 373,19
Equip HVE-9114T HDMI over Cat.5 Transmitter [4x RJ45, 1x HDM
€ 385,22
Equip HVE-9100 HDMI over Cat.5 AV Extender Kit [RJ45, 2x HDM
€ 385,22
LevelOne FEP-1601W380 16-Port Fast Ethernet PoE Switch [16x
€ 385,22
LevelOne POR-1222 Outdoor Gigabit PoE-Plus Network Repeater
€ 397,26
LevelOne POR-1222 Outdoor Gigabit PoE-Plus Network Repeater
€ 397,26
Levelone IES-0620 Industrial Gigabit Ethernet Switch [4x 802
€ 397,26
Equip HVE-9200 HDMI over Cat.5 AV Extender Kit [HDBaseT, HDM
€ 397,26
LevelOne GTL-2661 26-Port L2 Managed Gigabit Switch [24x GE,
€ 409,31
LevelOne GEP-1621W120 GEP-1621 16-Port Gigabit PoE Switch [1
€ 409,31
LevelOne GEP-1021 Gigabit Ethernet Switch [8x GE PoE-Plus +
€ 421,35
LevelOne GEP-2652 26-Port Web Smart Gigabit PoE Switch [2x G
€ 421,35
LevelOne FEP-1612W120 16-Port Fast Ethernet PoE Switch [16x
€ 421,35
Levelone GEP-1070 L2 Managed Gigabit Network Switch [10x 802
€ 433,38
Equip HVE-9200P HDMI over Cat.5 AV Extender Kit [HDBaseT Po
€ 433,38
LevelOne GVT-0500 RJ45to SFP+ 10-Gigabit Media Converter [SF
€ 433,38
Edimax GS-5416PLC gs-5416plc long range 16-port gigabit poe+
€ 433,91
LevelOne FEP-1611 Unmanaged Fast Ethernet PoE Switch [16-Por
€ 445,42
Edimax GS-5424PLC Gigabit PoEe+ Smart managed switch [24-por
€ 448,87
LevelOne FEP-1612W150 16-Port Fast Ethernet PoE+ Switch [16x
€ 457,46
LevelOne GEP-1621W150 16-Port Gigabit PoE Switch [16x GE PoE
€ 457,46
Edimax GS-5424PLG Gigabit POE+ Web Smart switch [24-port GE
€ 459,20
LevelOne PFE-1011R Outdoor Network Extender/ Receiver [1x 1
€ 469,49
LevelOne FGP-2601W150 26-Port Fast Ethernet PoE Switch [24xF
€ 469,49
LevelOne IGP-1221 12-Port Gigabit PoE Industrial Switch [8x
€ 473,11
LevelOne POH-1260 High Power PoE Injector hub [1U 19 inch, 1
€ 481,54
LevelOne AVE-9316 16-Port Cat.5 VGA Transmitter
€ 481,54
LevelOne GEP-1621 Gigabit PoE-Plus Switch [16-Port 10/100/10
€ 481,54
LevelOne GEL-5261 48-port L3 Gigabit Ethernet Switch (48x GE
€ 481,54
LevelOne FGP-2602W150 26-Port Fast Ethernet PoE Switch [24x
€ 481,54
LevelOne FGP-2412W150 26-Port Fast Ethernet PoE Switch [24x
€ 481,54
LevelOne PFE-1004R Fast Ethernet PoE Network Extender/ Recei
€ 493,58
LevelOne IGP-1001 10-port Gigabit Ethernet Switch [8x RJ45 P
€ 493,58
LevelOne FGP-2601W250 26-Port Fast Ethernet PoE Switch [24x
€ 505,62
LevelOne FGP-2602W250 26-Port Fast Ethernet PoE Switch [24x
€ 517,65
LevelOne FGP-2602W380 26-Port Fast Ethernet PoE Switch [24x
€ 517,65
LevelOne FEP-1612W380 16-Port Fast Ethernet PoE+ Switch [16x
€ 517,65
LevelOne FGP-2410 Fast Ethernet/Fibre Switch [24x FE PoE Plu
€ 565,81
LevelOne GEP-2622W150 26-Port Gigabit PoE Switch [24x GE PoE
€ 565,81
Edimax XGS-5008 8-Port 10GbE Web Smart Switch [8x 10GBe, 160
€ 569,12
LevelOne GEP-2421W150 24-Port Gigabit PoE Switch [24x GE 10/
€ 577,85
LevelOne ESP-2400 24-Port PoE Surge Protector [6KV, 30W, 58
€ 577,85
LevelOne FGP-2601W380 26-Port Fast Ethernet PoE Switch [24x
€ 577,85
LevelOne GEP-2421W250 24-Port Gigabit PoE Switch [24x GE 10/
€ 589,88
LevelOne FEP-1612 Unmanaged Fast Ethernet PoE Switch [16-Por
€ 601,92
LevelOne HVE-9008 HDSpider 8-Port HDMI over Cat.5 A/V Transm
€ 601,92
LevelOne CVH-3000 19 inch Media converter rack housing [12-b
€ 601,92
Levelone GEP-2651 26-Port Web Smart Gigabit PoE Switch 24 Po
€ 601,92
LevelOne GEP-2622W250 26-Port Gigabit PoE Switch [24x GE PoE
€ 601,92
LevelOne FGP-2412W380 26-Port Fast Ethernet PoE Switch [24x
€ 601,92
LevelOne GEP-1621W380 16-Port Gigabit PoE Switch 8x GE PoE,
€ 601,92
LevelOne IGP-0871 8-port Managed, L3, Gigabit Ethernet [RJ45
€ 638,04
LevelOne IGU-1271 12-Port L3Lite Managed Gigabit Industrial
€ 638,04
Levelone GTL-2660 26-Port L2 Managed Gigabit Ethernet Fiber
€ 641,66
LevelOne PFE-1014R Outdoor Network Extender/ Receiver [4x FE
€ 662,12
LevelOne GEP-2421W380 24-Port Gigabit PoE Switch [24x GE 10/
€ 662,12
LevelOne GEP-2622W380 26-Port Gigabit PoE Switch [24x GE PoE
€ 674,15
Edimax IGS-5208 industrial 8-port gigabit web managed switch
€ 680,79
LevelOne GEP-1622 Unmanaged Gigabit PoE-Plus Switch [16-Port
€ 698,24
Edimax IGS-5408P Industrial 8-port Gigabit PoE+ Web managed
€ 718,19
LevelOne GEP-2851 28-Port Web Smart Gigabit PoE Switch [24xG
€ 722,31
LevelOne FGP-2601W500 6-Port Fast Ethernet PoE Switch [24x F
€ 734,35
LevelOne GEP-2622W500 26-Port Gigabit PoE Switch 24x GE PoE
€ 758,42
LevelOne FGP-2602W500 26-Port Fast Ethernet PoE Switch [24x
€ 758,42
LevelOne GEP-2421W500 24-Port Gigabit PoE Switch [24x GE 10/
€ 770,47
LevelOne IGP-1271 12-Port Managed L3 Gigabit PoE Industrial
€ 782,51
LevelOne FGP-3400W250 34-Port Fast Ethernet PoE Switch [32x
€ 782,51
Equip HVE-9214T HDMI over Cat.5 AV Transmitter [4x RJ-45 HD-
€ 842,71
LevelOne FGP-3400W380 34-Port Fast Ethernet PoE Switch [32x
€ 842,71
LevelOne FGP-2602W630 26-Port Fast Ethernet PoE Switch [24x
€ 842,71
LevelOne FGP-2412W630 26-Port Fast Ethernet PoE Switch [24x
€ 842,71
LevelOne FGP-2601W630 26-Port Fast Ethernet PoE Switch [24xF
€ 854,74
LevelOne GEP-2622W630 26-Port Gigabit PoE Switch [24x GE PoE
€ 866,78
LevelOne IPS-1201E 12-Outlet Intelligent Power Distribution
€ 878,82
LevelOne IPS-1201A 12-Outlet Intelligent Power Distribution
€ 878,82
Neovo HVWCIPT HDMI Videowall Matrix Extender [Black]
€ 879,73
Neovo HVWCIPR Hdmi Videowall Matrix Extender/ [Ethernet, H.2
€ 879,73
LevelOne GTL-2872 28-Port L3Lite Managed Gigabit Fiber Switc
€ 890,85
LevelOne GEP-2421W630 24-Port Gigabit PoE Switch [24x GE 10/
€ 939,01
LevelOne FGP-3400W500 34-Port Fast Ethernet PoE Switch [32x
€ 963,08
Equip HVE-9214PT HDMI over Cat.5 AV Transmitter [4x RJ-45 Po
€ 1.023,28
Levelone IES-1870 Industrial L2 Managed Fast Ethernet Switch
€ 1.083,48
LevelOne FGP-3400W630 34-Port Fast Ethernet PoE Switch [32x
€ 1.083,48
LevelOne GTP-5271 52-Port L3Lite Managed Gigabit PoE Switch
€ 1.155,71
LevelOne GEP-5271 L3 Lite Managed Gigabit PoE Switch [52-Por
€ 1.203,87
LevelOne FGP-3400W760 34-Port Fast Ethernet PoE Switch 32x F
€ 1.203,87
Levelone IES-1880 Industrial L2 Managed Fast Ethernet Switch
€ 1.313,42
LevelOne GTL-2091 20-Port L3 Managed Gigabit Switch [12x 10G
€ 1.324,25
Edimax IGS-5416P Industrial 16-port Gigabit PoE+ Web managed
€ 1.345,12
LevelOne GTP-2880 L2 Managed Stacking Switch [24x Gigabit Et
€ 1.444,64
Levelone IES-2892 Modularized 24 10/100 + 4 GE Combo SFP Man
€ 1.565,03
LevelOne GTP-5281 52-Port L3 Managed Gigabit PoE Switch [48x
€ 3.164,16
Site design: Papermaker
Gaastercomp - Eigen Haard 21a - 8561 EX Balk
tel: 0514-601200 - info@gaastercomp.nl