Uw adres voor een nieuwe computer, gebruikte computers en reparatie en onderhoud van computersystemen in Balk Friesland.
Edimax EW-7811UN Wireless LAN adapter n150 [USB2.0, 802.11n
€ 7,40
Edimax EN-9235TX-32 Gigabit Ethernet adapter [PCI v2.2, 1000
€ 9,04
Edimax EU-4208 Fast Ethernet adapter [USB2.0, 10/100mbps, Wh
€ 10,51
Edimax EN-9260TXE V2 Gigabit Network adapter [PCIe, 10/100/1
€ 10,59
LevelOne USB-0301 USB Fast Ethernet Adapter [10/100 Mbps, po
€ 10,83
LevelOne GNC-0105T Gb Ethernet PCI Adapter
€ 10,83
Edimax EW-7722UTN V2 Wireless LAN adapter n300 [USB, 802.11n
€ 11,10
LevelOne WPC-0600 N_One Wireless CardBus
€ 12,02
Edimax EW-7611ULB 2-in-1 n150 Wi-Fi & Bluetooth 4.0 nano
€ 12,58
Edimax EW-7711UAN V2 Wireless LAN High-Gain adapter [USB, n1
€ 12,58
Edimax EW-7612UAN V2 Wireless LAN adapter n300 [USB2.0, 802.
€ 14,07
LevelOne WUA-0605 300Mbps N Wireless USB adapter
€ 14,43
Edimax EW-7612PIN V2 wireless lan adapter [PCIe, n300 802.11
€ 14,81
LevelOne GNC-0112 Gigabit Ethernet PCIe Card
€ 15,64
LevelOne USB-0402 Gigabit Ethernet Network adapter [Wired, U
€ 15,64
Edimax EW-7811UTC AC600 Wi-Fi mini USB adapter [USB2.0, 802.
€ 16,28
LevelOne USB-0401 USB Gigabit Ethernet Adapter [USB3.0, 10/1
€ 16,84
Edimax EU-4306 Gigabit Ethernet adapter [USB3.0, RJ45 10/100
€ 17,77
LevelOne USB-0504 Gigabit USB-C Network Adapter, USB Hub [Wi
€ 21,65
LevelOne USB-0503 Gigabit Ethernet Network adapter [Wired, U
€ 21,65
Conceptronic C300EXC PC Express Wi-Fi Card [Wireless, 802.11
€ 24,46
Edimax EW-7811UAC AC600 Wi-Fi Dual-band high gain USB adapte
€ 25,17
LevelOne USB-0502 Gigabit USB Network Adapter with USB Hub
€ 27,68
LevelOne WUA-1810A WiFi Network adapter [USB, IEEE 802.11ac,
€ 27,68
LevelOne WUA-1810E WiFi Network adapter [USB, IEEE 802.11ac,
€ 27,68
Edimax EW-7822UTC AC1200 USB3.0 Dual-band WiFi Adapter [802.
€ 28,12
Edimax EW-7822ULC AC1200 Dual-band Wi-Fi adapter [USB2.0, 80
€ 29,61
Edimax EW-7611UCB Ac600 Dual-band wi-fi & bluetooth 4.0
€ 35,52
Edimax EU-4307usb type-c to 2.5G Gigabit Ethernet adapter [1
€ 51,81
Edimax HP-6101ACK Nano Powerline adapter w/ power socket set
€ 51,81
Equip FNC-0105 Fast Ethernet Fiber PCI Network Card SFP
€ 60,18
LevelOne FNC-0104FX Multi-mode Fiber Optic adapter [PCI, 100
€ 72,22
LevelOne FNC-0115 100BASE-FX MMF SC PCIe Network Card
€ 72,22
Edimax HP-6101ACP Nano Powerline adapter w/ power socket set
€ 75,50
LevelOne FNC-0103FX 100BASE-FX Multi-mode Fiber Optic PCI Ca
€ 84,14
Edimax EN-9320TX-E 10 Gigabit ethernet PCI Express server ad
€ 111,03
Equip GNC-0100 Gigabit Fiber PCI Network Card SFP
€ 120,38
Equip GNC-0110 Gigabit Fiber PCIe Network Card SFP
€ 120,38
Edimax EN-9320SFP+ 10 Gigabit Ethernet SFP+ server adapter [
€ 133,22
Level One GNC-0200 Gigabit SC Fiber PCIe Network Card Multi
€ 156,49
LevelOne GNC-0107 1000Base-SX/SC Fiber Optic PCI Card
€ 168,52
Equip GNC-0120 Gigabit Fiber PCIe Network Card SFP PCIe x4
€ 180,56
Equip GNC-0122 Gigabit Fiber PCIe Network Card Dual SFP PC
€ 204,65
LevelOne WAC-2003 Wireless LAN Controller [WiFi, RJ45, 10,10
€ 228,72
Equip GNC-0201 10 Gigabit Fiber PCIe Network Card SFP Plus
€ 312,99
Equip GNC-0124 Gigabit Fiber PCIe Network Card Quad SFP PC
€ 361,15
Equip GNC-0202 10 Gigabit Fiber PCIe Network Card Dual SFP
€ 457,46
Site design: Papermaker
Gaastercomp - Eigen Haard 21a - 8561 EX Balk
tel: 0514-601200 - info@gaastercomp.nl