Uw adres voor een nieuwe computer, gebruikte computers en reparatie en onderhoud van computersystemen in Balk Friesland.
Equip 125474 French Modular Insert [22,5x45mm 1-fold, pure w
€ 0,39
Equip 125471 French Modular Insert [45x45mm 1-fold, pure whi
€ 0,49
Equip 761311 French Angled Modular Insert 22,5x45mm, 1-fold,
€ 0,58
Equip 761312 French Angled Modular Insert 45,x45mm, 2-fold,
€ 0,79
Equip 125461 French Face Plate w/ window [45x45mm, pure whit
€ 0,89
Equip 125561 Back box white [Cat.5/6, German Face Plates]
€ 0,95
Equip 125121 Surface Mounted Keystone Box for 1 Keystone Jac
€ 1,06
Equip 761302 Back Box for Face Plate 761301 pure white
€ 1,43
Equip 235113 Outlet Box Surface Mount 1-Port UTP Cat.5e, whi
€ 1,50
Equip 761301 Face Plate 80x80 w. Modular Insert 45ø for 2
€ 1,60
Equip 125122 Surface Mounted Keystone Box for 2 Keystone Jac
€ 1,60
Equip 235111 Surface Mounted Box 1-Port Cat.5e unshielded, w
€ 1,64
Equip 135410 Junction Box for Cat.5e for Lan Cable [22-26AWG
€ 2,20
Equip 760303 Face Plate 80x80 for 2 Keystone Jacks, w. inser
€ 2,45
Equip 761303 Face Plate 80x80 for 2 Keystone Jacks, w. inser
€ 2,45
Equip 235211 Surface Mounted Box 1-Port Cat.6 unshielded, wh
€ 2,73
Equip 235112 Surface Mounted Box 2-Port Cat.5e unshielded, w
€ 2,88
Equip 327503 Blanking panel [19 inch, 1U, Black]
€ 3,03
Equip 327504 19 inch blanking panel [1U, White]
€ 3,03
Equip 129119 Insertion Tool for LSA Connection, Low Cost Ver
€ 3,84
Equip 235214 Outlet Box Surface Mount [2-Port, UTP, Cat.6, w
€ 3,91
Equip 235212 Surface Mounted Box 2-Port Cat.6 unshielded, wh
€ 4,10
Equip 125560 Uni Surface mounting box (5 pcs)
€ 4,42
Equip 327512 19 inch blanking panel [2U, Black]
€ 4,54
Equip 125460 Surface Mounted Keystone Box for 12 Keystone Ja
€ 4,75
Equip 760302 Uni surface mounting for Equip pro (5 pcs)
€ 4,98
Equip 129102 Universal Stripping Tool for STP, UTP, Telefon
€ 6,21
Equip 125725 German Face Plate (5 pcs) [Cat.5e Flush Mounted
€ 6,30
Equip 760301 Uni flush plate for 760302 (5 pcs)
€ 6,76
Equip 125721 German Face Plate [Cat.5e w/ Back Box, single r
€ 7,00
Equip 125723 German Face Plate [Cat.5e w/ Back Box, single r
€ 7,00
Equip 125765 German Face Plate 8/8 Cat.6 Flush Mounted, pear
€ 7,00
Equip 125762 German Face Plate (5 pcs) [Cat.6, Flush Mounted
€ 7,26
Equip 125571 Keystone Inline Coupler ST-Simplex (Set of 8pcs
€ 7,92
Equip 125572 Keystone Inline Coupler SC-Simplex (Set of 8pcs
€ 7,92
Equip 125761 German Face Plate [Cat.6 w/ Back Box, single re
€ 8,08
Equip 125763 German Face Plate [Cat.6 w/ Back Box, single re
€ 8,08
Equip 125775 German Face Plate (5 pcs) [Cat.6A, Flush Mounte
€ 8,39
Equip 125772 German Face Plate (5 pcs) [Cat.6A, Flush Mounte
€ 8,77
Equip 129967 Cable Tester LAN with Remote-Unit [RJ11/ RJ12/
€ 8,92
Equip 760402 Blind Insert for Keystone Panels [set of 100, B
€ 9,10
Equip 327413 Cable entry panel [19 inch 1U, with brush and c
€ 9,67
Equip 769224 Cat.6 Panel for 24 Keystone Jacks, unshielded,
€ 9,87
Equip 125579 Keystone Inline Coupler RJ45 Cat.6, black, unsh
€ 10,90
Equip 769225 Cat.6A Panel for 24 Keystone Jacks, unshielded,
€ 11,48
Equip 769324 Cat.6A Panel for 24 Keystone Jacks, shielded, b
€ 12,80
Equip 769124 Cat.6 Panel for 24 Keystone Jacks, shielded, bl
€ 12,91
Equip 767124 Cat.6 Panel for 24 Keystone Jacks, shielded, gr
€ 12,91
Equip 769248 Cat.6 Panel 1U for 48 Keystone Jacks, unshielde
€ 12,91
Equip 208015 Cat.5e Patch Panel 12-Port 10 inch, black
€ 13,78
Equip 129403 Crimping tool Universal [RJ11/12/45]
€ 14,17
Equip 125570 Keystone Inline Coupler LC-Duplex (Set of 8pcs)
€ 15,53
Equip 769210 Cat.6 Keystone Jack unshielded LSA, set of 8pcs
€ 16,70
Equip 235316 Cat.5e Patch Panel 16-Port 19 inch 1U black, un
€ 17,49
Equip 227308 Cat.5e Patch Panel 8-Port Desktop, light-grey
€ 17,85
Equip 769249 Cat.6 Panel 2U for 48 Keystone Jacks, unshielde
€ 18,21
Equip 125589 Keystone Inline Coupler RJ45 Cat.6, fully shiel
€ 19,73
Equip 769211 Keystone Jack Cat.6, unshielded, tool-free, set
€ 19,73
Equip 129506 Network Tool Case w. Tester [Crimp- Strip- Punc
€ 19,83
Equip 129503 Network Tool Case w/ Tester
€ 21,00
Equip 235325 Patch Panel [24-Port, 19Inch 1U, Cat.5e, unshie
€ 21,23
Equip 769212 Cat.6 Keystone Jack unshielded LSA - slim, set
€ 21,26
Equip 227369 Patch Panel [8-Port Desktop, Cat.6, shielded, l
€ 21,82
Equip 769349 Cat.6 Panel 2U for 48 Keystone Jacks, shielded,
€ 22,78
Equip 125596 Keystone Inline Coupler RJ45 Cat.7A, fully shie
€ 22,78
Equip 135426 1U Patch Panel [Cat6, 22/26, Black, ABS synthet
€ 23,34
Equip 235324 Cat.5e Patch Panel 24-Port 19 inch 1U black, un
€ 23,57
Equip 227362 Cat.6 Patch Panel 12-Port Desktop, light-grey
€ 24,96
LevelOne POS-1002 5-12V DC PoE Splitter
€ 25,01
Equip 208012 Cat.5e Patch Panel 12-Port 10 inch, light-grey
€ 26,26
Equip 125294 Cat.3 / ISDN Patch Panel [25port, LSA+/1U, blac
€ 26,40
Equip 125722 Uni C5e Outlet w/ Upframe (5 pcs)
€ 26,79
Equip 767211 Cat.6 Keystone Jack shielded tool less, set of
€ 28,44
Equip 767210 Keystone Jack Cat.6, fully shielded, punch down
€ 28,75
LevelOne SFP-3001 Gigabit ethernet network Transceiver, (1x
€ 30,00
Equip 129964 Cable Tester LAN & USB
€ 31,07
Equip 208014 Cat.6 Patch Panel 12-Port 10 inch, light-grey
€ 33,27
Equip 125296Cat.3 / TEL/ISDN Patch Panel 50port, light-grey,
€ 34,19
Equip 125298 25-Port Patch Panel [1U, RJ45, LSA+, Cat.3, ISD
€ 34,19
Edimax SC1000 security cover for edimax pro wap series acces
€ 34,79
Equip 125293 Cat.3 / ISDN Patch Panel [50port, LSA+/1U, ligh
€ 35,26
LevelOne SFP-3211 Gigabit ethernet transceiver (1x Single-mo
€ 36,26
Equip 767221 Cat.6A Keystone Jack shielded tool less, set of
€ 39,38
Equip 327424 Cat.5e Patch Panel 24-Port 19 inch 1U black
€ 39,46
Equip 327425 S/FTP Patch Panel [24-Port, 19Inch 1U, Cat.5e,
€ 39,46
LevelOne GVT-0300 1.25G Multi-mode SFP Transceiver (up to 55
€ 40,01
Edimax SP-1101W Smart Plug Switch Intelligent Home Control [
€ 41,05
Edimax SP-1122WTO smart wi-fi outdoor/ indoor plug (2eu type
€ 41,90
Equip 125297 Cat.3 Patch Panel [1U, 50-port, RJ-45, LSA+, TE
€ 42,48
Equip 327316 Cat.5e Patch Panel 16-Port 19 inch 1U light-gre
€ 42,72
Equip 125295 Cat.3 / ISDN Patch Panel [50port, LSA+/1U, blac
€ 43,78
LevelOne FVS-3800 10/100BASE-TX to 100BASE-X Fibre Converter
€ 45,02
LevelOne SFP-1411 155M SMF SFP Transceiver, 40km, 1310nm
€ 50,01
Equip 326316 Cat.6 Patch Panel 16-Port 19 inch 1U light-grey
€ 53,11
Equip 129404 Crimping Tool Professional [RJ11/12/45 Connecto
€ 53,22
LevelOne POS-4000 12V DC High Power PoE Splitter
€ 57,52
Equip 326416 Cat.6 Patch Panel 16-Port 19 inch 1U black
€ 57,79
Equip 326325 Shieled patch Panel [24-Port, 19Inch 1U, Cat.6,
€ 58,36
Equip 326425 Shielded patch Panel [24-Port, 19Inch 1U, Cat.6
€ 58,36
LevelOne GVT-0301 Gigabit ethernet network transceiver [1x S
€ 62,52
LevelOne POI-2001 Gigabit ethernet PoE Injector [2x RJ45, 10
€ 62,52
LevelOne SFP-9221 1.25G SMF BIDI SFP Transceiver [10km, T131
€ 62,52
Equip 326424 Cat.6 Patch Panel 24-Port 19 inch 1U black
€ 66,89
Equip 326324 Cat.6 Patch Panel 24-Port 19 inch 1U light-grey
€ 68,29
LevelOne POS-3000 5-12V DC Gigabit PoE Plus Splitter
€ 75,03
LevelOne SFP-3111 1.25G MMF SFP Transceiver [2km, 1310nm]
€ 75,03
Equip 326625 Patch Panel [19Inch 1U, 24-Port, Cat.6A, Unshie
€ 75,88
Equip 326624 Cat.6A Patch Panel 24-Port 19 inch 1U black
€ 80,79
Equip 326524 Cat.6A Patch Panel 24-Port 19 inch 1U light-gre
€ 82,31
LevelOne SFP-9331 1.25G SMF BIDI SFP Transceiver [20km, T155
€ 87,54
Equip 129504 Network Tool Box Professional
€ 99,23
Equip 326349 Shielded patch Panel [48-Port, 19Inch 1U, Cat.6
€ 105,07
LevelOne GVS-3800 10/100/1000BASE-T to 1000BASE-X Converter
€ 112,56
LevelOne GVT-2011 Media Convertor [10Base-T,100Base-TX,1000B
€ 112,56
LevelOne FVT-2202 Fast Ethernet to Fiber Media Convertor [FE
€ 112,56
LevelOne POS-4002 24V AC High Power PoE Splitter
€ 116,30
Equip 326449 Shielded patch Panel [48-Port, 19Inch 1U, Cat.6
€ 116,75
Equip 326348 Cat.6 Patch Panel 48-Port 19 inch 1U light-grey
€ 122,12
LevelOne FVT-0103TXFC 10/100BASE-TX to 100BASE-FX Fiber Conv
€ 125,07
LevelOne POI-4000 High Power PoE Injector (2x RJ45 10/100 Mb
€ 125,07
LevelOne SFP-9421 1.25G SMF BIDI SFP Transceiver, 40km, T131
€ 125,07
LevelOne SFP-9431 1.25G SMF BIDI SFP Transceiver [40km, T155
€ 125,07
Equip 326448 Cat.6 Patch Panel 48-Port 19 inch 1U black
€ 130,65
LevelOne FVT-0104TXFC 10/100BASE-TX to 100BASE-FX Single-Mod
€ 137,58
LevelOne POS-4001 3-12V DC High Power Outdoor PoE Splitter
€ 137,58
LevelOne POI-5001 Gigabit Ethernet PoE Injector [10,100,1000
€ 137,58
LevelOne VDS-0202 Ethernet over VDSL2 Converter (BNC Connect
€ 150,07
LevelOne VDS-0201 Ethernet over VDSL2 Converter (Annex B)
€ 150,07
LevelOne SFP-3711 1.25G SMF SFP Transceiver, 120km, 1550nm
€ 187,60
LevelOne FVT-0203TXFC 10/100BASE-TX to 100BASE-FX Multi-Mode
€ 200,11
LevelOne VDS-0120 Ethernet over VDSL2 Converter [1x 10/100Mb
€ 225,13
LevelOne POR-1100 Outdoor PoE Repeater [2x RJ45 10/ 100Base-
€ 225,13
LevelOne GVT-0302 Gigabit network transceiver [1x Single-mod
€ 237,64
LevelOne POR-0102 PoE Repeater [2x RJ45 10/ 100Base-T(X), 10
€ 237,64
LevelOne XFP-5211 10G SMF XFP Transceiver [10km, 1310nm]
€ 250,14
LevelOne POR-0120 Gigabit PoE Repeater
€ 275,16
Levelone MDU-2892T 8-Port Fast Ethernet Module for IES-2892
€ 275,16
LevelOne FVT-0204TXFC 10/100BASE-TX to 100BASE-FX Single-Mod
€ 287,66
LevelOne POR-0122 2-Port Gigabit PoE Repeater
€ 287,66
LevelOne POT-0110 PoE Repeater over 2-wire (Slave)
€ 300,17
LevelOne POT-0100 PoE Repeater over 2-wire [Master, 1x RJ11,
€ 312,68
LevelOne POR-1102 2-Outdoor PoE Repeater [2x RJ45, 10/ 100Ba
€ 337,70
LevelOne POH-1250 PoE Injector hub [1U 19 inch, 12x 10/100Mb
€ 350,20
LevelOne POT-1110 PoE Repeater over 2-wire [Slave, 1x RJ11,
€ 362,71
Levelone MDU-2892S 4-Port Gigabit SFP Combo Module for IES-2
€ 500,30
Edimax SB-1002W
€ 673,31
Levelone MDU-2892FX 6-Port SC Multimode Fiber Module for IES
€ 875,53
Levelone POC-4002 8-Bay Chassis 500W
€ 975,59
Site design: Papermaker
Gaastercomp - Eigen Haard 21a - 8561 EX Balk
tel: 0514-601200 - info@gaastercomp.nl