Uw adres voor een nieuwe computer, gebruikte computers en reparatie en onderhoud van computersystemen in Balk Friesland.
Equip 327502 19 inch Blanking Panel [1U RAL 7035 light grey]
€ 2,89
Equip 327501 19 inch Blanking Panel [1U RAL 9005 black]
€ 2,89
Equip 327312 19 inch Cable Management Panel w. 5 holder [1U
€ 3,90
Equip 327311 19 inch cable holder panel with 5 hooks [1U Bla
€ 3,90
Equip 327522 19 inch Blanking Panel [2U RAL 7035 light grey]
€ 3,97
Equip 327511 19 inch Blanking panel [2U RAL 9005 black]
€ 3,97
Equip 327412 19 inch Brush Panel with support bar [1U light
€ 9,07
Equip 327411 19 inch cable management panel with brush [1U B
€ 9,07
Equip 333302 10“ 1U French Rackmount Power Distribution Un
€ 10,14
Equip 333298Power Strip 19inch Master-Slave 1+5 CEE7/4with [
€ 23,99
Shuttle PRM01 front plate Rack mount [2U, 19 inch, 1mm steel
€ 55,44
Equip 260811 Spare keyboard D-ASCII+Trackball
€ 89,25
Equip 260812 Spare keyboard US-ASCII + Trackball
€ 89,25
Equip 260814 Spare keyboard D-ASCII + Touchpad
€ 89,25
Equip 260815 Spare keyboard US-ASCII + Touchpad
€ 89,25
LevelOne SFP-6101 10Gbps Multi-mode SFP Plus Transceiver [30
€ 109,68
Equip 906509 LP 19 inch Patch kast Delta5 [9U 500x600x515]
€ 174,62
Equip 261611 Keyboard Drawer w/ Keyboard [US-ASCII, Touchpad
€ 179,93
Equip 261612 Keyboard Drawer w/ Keyboard [D-ASCII + Touchpad
€ 179,93
Equip 261622 Keyboard Drawer w/ Keyboard D-ASCII + Touchpad
€ 179,93
LevelOne SFP-6121 Single-mode SFP Plus Transceiver [10km 10G
€ 200,28
Equip 906518 LP 19 inch Double-sectioned rack [18U/515mm, 60
€ 211,35
LevelOne POC-4001 19 inch housing for 8 VDS-0200/-0201/-0202
€ 628,50
LevelOne SFP-6141 Single-mode SFP Plus Transceiver [40km 10G
€ 848,82
LevelOne KVM-8901US 19 inch Widescreen LCD KVM Rack Console
€ 924,16
LevelOne KVM-8901DE 19 inch Widescreen LCD KVM Rack Console
€ 924,16
Levelone KVM-8901FR 19 inch Widescreen LCD KVM Rack Console
€ 924,16
LevelOne POC-4000 19 inch housing for 8 POI-4000/POI-4000-Z
€ 952,77
Levelone KVM-8901UK 19 inch Widescreen LCD KVM Rack Console
€ 1.189,70
LevelOne POC-6000 19 inch housing for 8 FSW-0503/-Z/-0513/-Z
€ 1.782,51
Site design: Papermaker
Gaastercomp - Eigen Haard 21a - 8561 EX Balk
tel: 0514-601200 - info@gaastercomp.nl