Uw adres voor een nieuwe computer, gebruikte computers en reparatie en onderhoud van computersystemen in Balk Friesland.
Edimax ES-3308P unmanaged ethernet desktop switch V3 [8-port
€ 9,84
Edimax BR-6428NS V4 multi-function wi-fi router [4x 10/100Mb
€ 17,39
MODECOM WIFI-ROUT-MC-WR11SE BROADBAND WIRELESS ROUTER MC-WR1
€ 19,51
Edimax WS-2001P Smart Wireless Door & Window Sensor Add
€ 21,93
Edimax AR-7287WnA N300 Wireless ADSL2+ Modem router [WiFi, 4
€ 22,68
LevelOne WBR-6801 Wireless Portable 3G Router [USB, 802.11b/
€ 25,23
Edimax WS-2002P Smart Wireless PIR Motion Sensor Add-on Acc
€ 27,23
Edimax WS-2003P Smart Wireless Temperature & Humidity Se
€ 27,23
Edimax BR-6428NC router broadband wireless n300 [4-port, 802
€ 27,98
Edimax BR-6208AC V2
€ 30,25
LevelOne WBR-6803 Wireless Travel Router [3G/xDSL, 4-port 10
€ 40,14
Edimax BR-6478AC ac1200 gigabit wi-fi router V2 [802.11b/g/n
€ 57,47
Levelone GVM-1000 RJ45 to SFP Managed Gigabit Media Converte
€ 142,10
Levelone GVT-2010 RJ45 to SFP Gigabit PoE PD Media Converter
€ 142,10
Edimax RG21S ac2600 mu-mimo wi-fi roaming router [4-port, 2.
€ 149,74
Levelone GVM-1101 RJ45 to SC Managed Gigabit Media Converter
€ 151,65
Levelone GVM-1220 RJ45 to SC Managed Gigabit Media Converter
€ 161,18
Levelone FVM-1000 RJ45 to SFP Managed Fast Ethernet Media Co
€ 170,72
Levelone FVM-1101 RJ45 to SC Managed Fast Ethernet Media Con
€ 189,79
Levelone FVM-1220 RJ45 to SC Managed Fast Ethernet Media Con
€ 189,79
Levelone IEC-1100 10/100 Industrial Media Converter SC MM 2K
€ 205,48
Levelone IEC-1120 10/100 Industrial Media Converter SC SM 20
€ 237,95
Levelone IEC-1140 10/100 Industrial Media Converter SC SM 40
€ 259,57
Levelone IEC-1000 10/100BASE-TX to 100BASE-FX MMF SC Industr
€ 324,47
Levelone IEC-1040 10/100 Industrial Media Converter SC SM 40
€ 432,62
Levelone IEC-2000 10/100/1000 Industrial Media Converter SFP
€ 432,62
Levelone IEC-2001 10/100/1000 Industrial Media Converter SC
€ 432,62
Levelone IEC-1800 10/100 Industrial Media Converter SC MM 2K
€ 486,69
Levelone IEC-1820 10/100 Industrial Media Converter SC SM 20
€ 519,14
Levelone IEC-2002 10/100/1000 Industrial Media Converter SC
€ 594,84
Levelone IEC-1840 10/100 Industrial Media Converter SC SM 40
€ 648,93
Levelone GBR-4001 Multi-WAN Gigabit VPN Router Quad WAN
€ 657,12
Site design: Papermaker
Gaastercomp - Eigen Haard 21a - 8561 EX Balk
tel: 0514-601200 - info@gaastercomp.nl