Uw adres voor een nieuwe computer, gebruikte computers en reparatie en onderhoud van computersystemen in Balk Friesland.
Edimax EW-7811UN wireless lan adapter [USB, n150 802.11n 150
€ 8,47
Edimax EN-9235TX-32 network adapter [PCI v2.2 32bit 33/66Mhz
€ 9,04
LevelOne GNC-0105T Gb Ethernet PCI Adapter
€ 10,39
Edimax EU-4208 fast ethernet adapter [USB2.0 10/100mbps]
€ 10,74
Edimax EN-9260TXE V2 gigabit network adapter [PCIe 10/100/10
€ 10,81
Edimax EW-7722UTN V2 wireless lan adapter n300 [802.11n 300m
€ 11,34
LevelOne WPC-0600 N_One Wireless CardBus
€ 11,48
LevelOne USB-0301 USB Fast Ethernet Adapter [10/100 Mbps, po
€ 11,93
Edimax EW-7711UAN V2 wireless lan adapter [USB, n150 11n 150
€ 12,86
LevelOne GNC-0112 Gigabit Ethernet PCIe Card
€ 14,08
Edimax EW-7612UAN V2 wireless lan adapter [USB, n300 802.11n
€ 14,37
LevelOne WUA-0605 300Mbps N Wireless USB adapter
€ 14,85
Edimax EW-7612PIN V2 wireless lan adapter [PCIe, n300 802.11
€ 15,13
Edimax EW-7811UTC ac600 wireless mini usb adapter [802.11a/b
€ 16,64
Edimax EW-7611ULB 2-in-1 n150 wi-fi & bluetooth 4.0 nano
€ 16,64
Edimax EU-4306 gigabit ethernet adapter [USB3.0, RJ45 10/100
€ 22,39
LevelOne USB-0401 USB Gigabit Ethernet Adapter [USB3.0, 10/1
€ 22,42
Conceptronic C300EXC 300Mbps 11n Wireless PC Express Card
€ 24,46
Edimax EW-7811UAC ? ac600 wi-fi dual-band high gain usb adap
€ 25,71
Edimax EW-7822UTC AC1200 Dual-band mu-mimo usb 3.0 adapter [
€ 30,25
LevelOne USB-0502 Gigabit USB Network Adapter with USB Hub
€ 30,52
*Edimax EW-7811DAC ac600 wi-fi dual-band directional high ga
€ 31,77
Edimax EW-7822ULC ac1200 dual-band mu-mimo usb adapter
€ 38,57
Equip FNC-0105 Fast Ethernet Fiber PCI Network Card SFP
€ 65,80
Edimax HP-5101WNK
€ 72,59
LevelOne FNC-0104FX Multi-mode Fiber Optic adapter [PCI, 100
€ 82,02
LevelOne FNC-0103FX 100BASE-FX Multi-mode Fiber Optic PCI Ca
€ 85,47
Edimax EN-9320TX-E 10 Gigabit ethernet PCI Express server ad
€ 113,44
Equip GNC-0110 Gigabit Fiber PCIe Network Card SFP
€ 132,57
Edimax EN-9320SFP+ 10 Gigabit Ethernet SFP+ server adapter [
€ 136,13
Equip GNC-0200 Gigabit SC Fiber PCIe Network Card Multi-Mod
€ 142,10
LevelOne FNC-0115 100BASE-FX MMF SC PCIe Network Card
€ 151,65
Equip GNC-0100 Gigabit Fiber PCI Network Card SFP
€ 170,72
LevelOne GNC-0107 1000Base-SX/SC Fiber Optic PCI Card
€ 218,41
Equip GNC-0120 Gigabit Fiber PCIe Network Card SFP PCIe x4
€ 275,63
Equip GNC-0122 Gigabit Fiber PCIe Network Card Dual SFP PC
€ 332,85
Equip GNC-0201 10 Gigabit Fiber PCIe Network Card SFP Plus
€ 447,30
Equip GNC-0202 10 Gigabit Fiber PCIe Network Card Dual SFP
€ 533,13
Equip GNC-0124 Gigabit Fiber PCIe Network Card Quad SFP PC
€ 533,13
Site design: Papermaker
Gaastercomp - Eigen Haard 21a - 8561 EX Balk
tel: 0514-601200 - info@gaastercomp.nl