Uw adres voor een nieuwe computer, gebruikte computers en reparatie en onderhoud van computersystemen in Balk Friesland.
€ 6,76
inclusief btw

Query Artikelnummer: 1047259
Omschrijving: Equip 255541 Fiber Optic Patch Cord HF LC/ST 50/125u, 1m
Vendorcode: 255541
Voorraad: 0
Merk: Equip
EAN: 4015867178966
Thuiskopieheffing: 0.00



Equip Fiber Optic Patch Cord HF LC/ST 50/125u, 1m

- LC / ST connection.
- Connector: ceramic-ferrule.
- Cladding: low smoke and zero halogen.
- Cable specification: I-VH 2 x 1E (singlemode) / I-VH 2 x 1G (multimode).
- Each cable packed with measure protocol.
- REACH compliance.
Bestellen

Wilu u dit product bestellen? Vul dan onderstaand formulier in en wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op.

 

Uw naam:
E-mail adres:
Straat:
Postcode:
Plaats:
telefoon:
Site design: Papermaker
Gaastercomp - Eigen Haard 21a - 8561 EX Balk
tel: 0514-601200 - info@gaastercomp.nl